O zboží

Převážně se zabýváme prodejem věcí z Německa, které třídíme do tří oddělení:

I. Oddělení - ceny již od 129 Kč/kg
II. Oddělení - ceny již od 39 Kč/kg
III. Oddělení - Nejvyšší kvalita, kusový prodej z ramínek

Reference od nakupujících:

Od Jiřina P.:

Blíží se mi otevření obchůdku a veškeré přípravy jsou v plném proudu. Připravovala a třídila jsem právě oblečení od Vás k prodeji a musím říct, že jsem více než nadšená. Oblečení je krásné,bez poškození... Děkuji Vám títmto za pomoc při nastartování mé myšlenky s otevřením obchůdku a rady, které jste mi do začátku dala. Někteří mě dokázali odradit a chtěla jsem to vzdát,ale díky Vám můžu vše uskutečnit. Jsem moc ráda, že jsem na Vás narazila. Přeji Vám nadále mnoho spokojených zákazníků a těším se na další spolupráci.


Od Ivana Molíková:

Do firmy Eutex jsem se dostala náhodou a musím přiznat, že náhoda která mne do této firmy zavedla, se abnormálně zdařila. Majitelka firmy má krásné, čisté a módní zboží, které předčilo moje očekávání a na všechny klienty je abnormálně příjemná a ochotná. V současné době mi pomáhá rozjet firmu i v Olomoucké kraji a vždy poradí a pomůže. Velice ráda bych jí tímto poděkovala a doporučila služby jak v Čechách, tak i zde na Moravě. Spolupráce s paní Městeckou je dokonalá, a to díky její pracovitosti, ochotě, rychlosti a krásnému zboží.


Od Pavla Žufana:

Nakupuji v Eutexu bezmála 1 rok, za tu dobu jsem byl vždy spokojený a paní Eva mi vyšla se vším vstříc, děkuji za skvělé zboží a vřele doporučuji i dalším obchodníkům.


Od Markéty Podracké:

Poprvé jsem do Eutexu zavítala před 3 měsíci, zboží předčilo mé očekávání a paní Městecká mi ochotně pomohla a poradila při otevírání mého obchůdku. Velice Vám za vše děkuji.


Budeme rádi když i Vy zašlete vaše zkušenosti z nákupu u nás, na email: eutex@email.cz, předem děkujeme.

Prodejní místo

Staňkov
Plovární 380 (naproti hřišti)

Otevírací doba

Po - ZAVŘENO

Út – ST:   1100 - 1700

Čt - ZAVŘENO

Pa – So:   1100 - 1700

Ne - ZAVŘENO